Praca

Cały czas się rozwijamy i nieustannie rozbudowujemy nasz zespół. W naszej drużynie jest miejsce dla 8 różnych specjalizacji. Jeśli jesteś twórczą, samodzielną osobą, która poszukuje interesującego zajęcia, skontaktuj się z nami. Oferty pracy aktualizujemy każdego miesiąca. Chętnie Cię poznamy!

Grafika stanowiska - Project Manager

Project Manager

Jesteś kreatywnym strategiem i lubisz planować, analizować oraz wdrażać w życie swoje wizje? Świetnie się składa, szukamy dokładnie takiej osoby.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowoczesnych aplikacji i rozwiązań
  • Dzielenie projektu na zadania i synchronizowanie przebiegu prac
  • Pomoc zespołowi w dowiezieniu projektu

Wymagania:

  • Umiejętność planowania zadań
  • Chęć pracy z ludźmi
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Gwarantujemy:

  • Szkolenia i Wsparcie z technicznych aspektów różnych obszarów IT
  • Duży wpływ na tworzenie nowoczesnych rozwiązań
  • Pracę w otoczeniu nowoczesnych technologii

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas :-)

Grafika stanowiska - UX/UI Designer

UX/UI Designer

  • Przygotowywanie widoków aplikacji, mock-up / wireframe,
  • Projektowanie stron www i aplikacji web`owych ( XD)
  • Projektowanie interfejsów, audyt wyglądu i widoków, audyt użytkowości (UX/UI)

Wymagania:

  • Znajomość trendów, kreatywność, wysokie poczucie estetyki,
  • Empatia - użytkowość platform,
  • Samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy,

  • Szkolenia i wsparcie w obszarze rozwoju

Chcesz o coś zapytać? Pisz śmiało :-)

Grafika stanowiska - Front-End

Front-End

Jeśli tworzysz estetyczne strony internetowe, lubisz czysty kod, a CSS jest Ci bliższy niż rodzimy język, zapraszamy do nas:

  • Budowa rozwiązań w oparciu o RWD
  • Kodowanie widoków aplikacji internetowych
  • Praca z popularnymi systemami CMS oraz z Frameworkami

Wymagania:

  • Znajomość co najmniej HTML, CSS, JS
  • Samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy
  • Poczucie estetyki

  • Możliwość rozwoju, regularne szkolenia
  • Brak rutyny – każdy projekt jest absolutnie inny
  • Współtworzenie dynamicznego zespołu

Jeśli chcesz dopytać o szczegóły, daj znać!