Strony internetowe

Chcesz powiększyć grono swoich klientów? Poszukujesz efektywnej metody – takiej, która pozwoli Ci dotrzeć do potencjalnych odbiorców? A może chcesz prezentować swoje prace w ogólnodostępnym portfolio?

Strona internetowa decyduje o liczbie klientów, do których docierasz i o Twoich wynikach sprzedażowych.

Dlaczego? Dlatego, że przeważająca część społeczeństwa – aż 64% – poszukuje informacji o usługach, produktach i rzetelności firmy właśnie w Internecie. Kluczem do sukcesu jest stworzenie unikalnej witryny internetowej – wyróżniającej się na tle konkurencji. Właśnie taki projekt oferujemy – oryginalny, nieszablonowy i uwzględniający Twoją wizję.

Stworzymy dla Ciebie

  • Nowoczesną witrynę internetową
  • Estetyczną stronę one page
  • Funkcjonalny landing page
  • Zaawansowany audyt Twojej strony www
  • Skuteczną strategię marketingową
  • Precyzyjną analizę konkurencji
  • Analizę potrzeb Twojego klienta
  • Atrakcyjny wygląd Twojej strony internetowej

Jak działamy?

Projektowanie stron www to nasza pasja, dlatego nie brakuje nam pomysłów. Proponujemy szeroki wachlarz możliwości, z którego to Ty wybierasz opcję najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wygląd oraz sposób rozmieszczenia treści na stronie budują Twoją wiarygodność i decydują o zainteresowaniu klienta. Oferujemy unikalne projekty, dzięki którym Twoja firma będzie wyróżniała się na tle konkurencji.

W tworzeniu stron www zwracamy uwagę na szczegóły. Przy konstruowaniu treści wykorzystujemy wyniki badań socjologicznych – wiemy, jak trafić do klienta niezależnie od branży. Dbamy o logiczne, estetyczne i przejrzyste rozmieszczenie treści na stronie. To sprawia, że klienci lepiej rozumieją Twoją ofertę i zwiększają swoje zainteresowanie.

Nasze witryny są skonstruowane pod kątem wysokiej widoczności w wyszukiwarkach, dzięki czemu zwiększa się grono potencjalnych odbiorców usług i produktów, które oferujesz. Projektowane przez nas strony są również funkcjonalne – treści dopasowują się do urządzenia. Dzięki temu Twój klient nie ma problemów z wyświetlaniem witryny na urządzeniach mobilnych. Treści zawsze są dostosowane do użytkownika.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną, oryginalną i funkcjonalną witrynę internetową od A do Z, dbając o atrakcyjność rozwiązań technicznych, graficznych i treściowych.

Stworzymy dla Ciebie profesjonalny landing page, dzięki któremu powiększysz grono swoich odbiorców. Przeprowadzimy zaawansowany audyt Twojej strony www, po którym dowiesz się, co wymaga odświeżenia i jakie rozwiązania należy wdrożyć, aby zwiększyć zainteresowanie klientów. Dokonamy aktualizacji Twojej witryny, optymalizując ją pod kątem wyszukiwarek i nadając jej atrakcyjny wygląd.

Proponujemy również szereg atrakcyjnych dodatków, dzięki którym zwiększysz sprzedaż i usprawnisz komunikację. Oryginalny cyfrowy voucher prezentowy, wyjątkowy newsletter, intuicyjny formularz kontaktowy – to tylko część rozwiązań, dzięki którym Twoja oferta stanie się bezkonkurencyjna w branży.

Zanim stworzymy dla Ciebie projekt, przeprowadzimy dokładną analizę konkurencji, aby zaproponować Ci unikalną, wyróżniającą się na rynku stronę internetową.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są etapy pracy nad projektem?

1

Na początku organizujemy krótkie spotkanie, podczas którego zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami i pomysłami. Następnie przygotowujemy dla Ciebie dokładną analizę problemu, zupełnie za darmo i bez zobowiązań. Na kolejnym spotkaniu przedstawiamy propozycję rozwiązania problemu i wstępną, dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Po otrzymaniu wytycznych przygotowujemy projekt, a Ty masz realny wpływ na jego kształt na każdym etapie.

Jak często się spotykamy?

1

Wszystko zależy od stopnia złożoności projektu. Dbamy o to, aby kolejne postępy były konsultowane na bieżąco. Z tego względu spotkania odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu lub co dwa tygodnie.

Czym jest landing page?

1

Landing page to inaczej strona docelowa. Trafia na nią użytkownik, który korzysta z wyszukiwarki w celu uzyskania informacji o konkretnych produktach i usługach. Jest to pierwsza strona, na której potencjalny klient ma styczność z ofertą firmy. Celem landing page jest zachęcenie użytkownika do kontaktu lub do pozostawienia danych kontaktowych. Właściwie stworzona landing page jest widoczna w wyszukiwarkach i prowadzi do powiększenia grona klientów.

Czemu służy wykonanie audytu strony?

1

Audyt strony www pozwala na zidentyfikowanie źródła niskiego ruchu na stronie internetowej, a więc również przyczyn niewystarczającego zainteresowania klientów. Przykładowe problemy obejmują niewłaściwą konstrukcję treści, niską widoczność witryny w wyszukiwarkach, czy nieprawidłowe wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych. Dzięki przeprowadzeniu audytu strony możliwe jest odkrycie rodzaju problemu i zaproponowanie właściwego rozwiązania.

Jak zwiększyć ruch na stronie www?

1

Jeśli ruch na stronie internetowej jest niski, należy zacząć od identyfikacji problemu, czyli przeprowadzenia audytu strony. W zależności od rodzaju trudności, podejmowane są właściwe działania, takie, jak na przykład optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek, czy rozwiązanie problemu z wyświetlaniem witryny na urządzeniach mobilnych.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 516 310 444

E-mail: biuro@perbis.pl