Strony internetowe

Chcesz powiększyć grono swoich klientów? Poszukujesz efektywnej metody – takiej, która pozwoli Ci dotrzeć do potencjalnych odbiorców? A może chcesz prezentować swoje prace w ogólnodostępnym portfolio?

Strona internetowa decyduje o liczbie klientów, do których docierasz i o Twoich wynikach sprzedażowych.

Dlaczego? Dlatego, że przeważająca część społeczeństwa – aż 64% – poszukuje informacji o usługach, produktach i rzetelności firmy właśnie w Internecie. Kluczem do sukcesu jest stworzenie unikalnej witryny internetowej – wyróżniającej się na tle konkurencji. Właśnie taki projekt oferujemy – oryginalny, nieszablonowy i uwzględniający Twoją wizję.

Stworzymy dla Ciebie

  • Nowoczesną witrynę internetową
  • Estetyczną stronę one page
  • Funkcjonalny landing page
  • Zaawansowany audyt Twojej strony www
  • Skuteczną strategię marketingową
  • Precyzyjną analizę konkurencji
  • Analizę potrzeb Twojego klienta
  • Atrakcyjny wygląd Twojej strony internetowej

Jak działamy?

Projektowanie stron www to nasza pasja, dlatego nie brakuje nam pomysłów. Proponujemy szeroki wachlarz możliwości, z którego to Ty wybierasz opcję najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wygląd oraz sposób rozmieszczenia treści na stronie budują Twoją wiarygodność i decydują o zainteresowaniu klienta. Oferujemy unikalne projekty, dzięki którym Twoja firma będzie wyróżniała się na tle konkurencji.

W tworzeniu stron www zwracamy uwagę na szczegóły. Przy konstruowaniu treści wykorzystujemy wyniki badań socjologicznych – wiemy, jak trafić do klienta niezależnie od branży. Dbamy o logiczne, estetyczne i przejrzyste rozmieszczenie treści na stronie. To sprawia, że klienci lepiej rozumieją Twoją ofertę i zwiększają swoje zainteresowanie.

Nasze witryny są skonstruowane pod kątem wysokiej widoczności w wyszukiwarkach, dzięki czemu zwiększa się grono potencjalnych odbiorców usług i produktów, które oferujesz. Projektowane przez nas strony są również funkcjonalne – treści dopasowują się do urządzenia. Dzięki temu Twój klient nie ma problemów z wyświetlaniem witryny na urządzeniach mobilnych. Treści zawsze są dostosowane do użytkownika.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną, oryginalną i funkcjonalną witrynę internetową od A do Z, dbając o atrakcyjność rozwiązań technicznych, graficznych i treściowych.

Stworzymy dla Ciebie profesjonalny landing page, dzięki któremu powiększysz grono swoich odbiorców. Przeprowadzimy zaawansowany audyt Twojej strony www, po którym dowiesz się, co wymaga odświeżenia i jakie rozwiązania należy wdrożyć, aby zwiększyć zainteresowanie klientów. Dokonamy aktualizacji Twojej witryny, optymalizując ją pod kątem wyszukiwarek i nadając jej atrakcyjny wygląd.

Proponujemy również szereg atrakcyjnych dodatków, dzięki którym zwiększysz sprzedaż i usprawnisz komunikację. Oryginalny cyfrowy voucher prezentowy, wyjątkowy newsletter, intuicyjny formularz kontaktowy – to tylko część rozwiązań, dzięki którym Twoja oferta stanie się bezkonkurencyjna w branży.

Zanim stworzymy dla Ciebie projekt, przeprowadzimy dokładną analizę konkurencji, aby zaproponować Ci unikalną, wyróżniającą się na rynku stronę internetową.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są etapy pracy nad projektem?

Na początku organizujemy krótkie spotkanie, podczas którego zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami i pomysłami. Następnie przygotowujemy dla Ciebie dokładną analizę problemu, zupełnie za darmo i bez zobowiązań. Na kolejnym spotkaniu przedstawiamy propozycję rozwiązania problemu i wstępną, dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę. Po otrzymaniu wytycznych przygotowujemy projekt, a Ty masz realny wpływ na jego kształt na każdym etapie.

Jak często się spotykamy?

Wszystko zależy od stopnia złożoności projektu. Dbamy o to, aby kolejne postępy były konsultowane na bieżąco. Z tego względu spotkania odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu lub co dwa tygodnie.

Czym jest landing page?

Landing page to inaczej strona docelowa. Trafia na nią użytkownik, który korzysta z wyszukiwarki w celu uzyskania informacji o konkretnych produktach i usługach. Jest to pierwsza strona, na której potencjalny klient ma styczność z ofertą firmy. Celem landing page jest zachęcenie użytkownika do kontaktu lub do pozostawienia danych kontaktowych. Właściwie stworzona landing page jest widoczna w wyszukiwarkach i prowadzi do powiększenia grona klientów.

Czemu służy wykonanie audytu strony?

Audyt strony www pozwala na zidentyfikowanie źródła niskiego ruchu na stronie internetowej, a więc również przyczyn niewystarczającego zainteresowania klientów. Przykładowe problemy obejmują niewłaściwą konstrukcję treści, niską widoczność witryny w wyszukiwarkach, czy nieprawidłowe wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych. Dzięki przeprowadzeniu audytu strony możliwe jest odkrycie rodzaju problemu i zaproponowanie właściwego rozwiązania.

Jak zwiększyć ruch na stronie www?

Jeśli ruch na stronie internetowej jest niski, należy zacząć od identyfikacji problemu, czyli przeprowadzenia audytu strony. W zależności od rodzaju trudności, podejmowane są właściwe działania, takie, jak na przykład optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek, czy rozwiązanie problemu z wyświetlaniem witryny na urządzeniach mobilnych.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 516 310 444

E-mail: biuro@perbis.pl

Lub podaj numer a oddzwonimy

Sprawdź, jakie projekty wykonaliśmy

Nie boimy się żadnych wyzwań. Mamy za sobą kilkadziesiąt projektów stworzonych dla wielu różnych branż.

Przeglądaj więcej realizacji →