Marketing internetowy

Zastanawiasz się, w jaki sposób prześcignąć konkurencję? Zamierzasz wprowadzić nową markę na rynek? Chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym?

Profesjonalna strona www to tylko połowa sukcesu. Czy wiesz, że każdego miesiąca ponad 90% wszystkich internautów korzysta z wyszukiwarki Google? Właśnie tam odbywa się większość działań marketingowych. Marketing internetowy jest kluczowy, jeśli chcesz zaistnieć w przestrzeni wirtualnej. Proponujemy szereg skutecznych rozwiązań, dzięki którym osiągniesz swoje cele biznesowe.

Propozycje dla Ciebie

  • Indywidualna strategia marketingowa
  • Skuteczna budowa widoczności marki
  • Zaawansowana analiza słów kluczowych
  • Efektywna optymalizacja SEO
  • Profesjonalny content marketing
  • Pozycjonowanie sklepów internetowych
  • Kampania Google Ads
  • Marketing internetowy w social mediach

Jak działamy?

Poznajemy Twoje oczekiwania, analizujemy Twój biznes i odkrywamy Twoją konkurencję. Przede wszystkim jednak wybieramy kanały promocji odpowiednie dla Twojej branży. W ten sposób powstaje przemyślana strategia marketingowa. Tworzymy ją w odpowiedzi na cele, które chcesz osiągnąć.

Kluczem do sukcesu jest wysoka pozycja strony internetowej w Google. Dzięki posiadanemu doświadczeniu potrafimy zbudować silną pozycję każdej strony www – niezależnie od branży. Jak to wygląda w praktyce? Naszym celem jest optymalizacja Twojej witryny pod kątem wyszukiwarek. Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe i poprawiamy wydajność stron internetowych. Dzięki temu nasi klienci docierają do szerokiego grona odbiorców.

Właściwe słowa kluczowe to jednak nie wszystko – Google dba również o wysoką jakość wyników wyszukiwania. Dlatego na Twojej stronie internetowej powinna pojawić się unikalna i merytoryczna treść. W związku z tym oferujemy content marketing z prawdziwego zdarzenia. Tworzymy treści na strony www, artykuły blogowe, opisy kategorii i produktów oraz teksty zapleczowe. Dbamy o standardy SEO i przeprowadzamy indywidualny research dla każdego klienta.

Google Ads i marketing w social mediach nie stanowią dla nas tajemnicy. Zaplanujemy kampanię reklamową dla Twojego biznesu od A do Z i będziemy na bieżąco informować Cię o efektach promocji. Dzięki nam zaczniesz sprzedawać więcej, zyskasz ruch na stronie i zbudujesz rozpoznawalną markę.

Podsumowanie

Chcesz wygenerować ruch w swojej witrynie lub zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Przeprowadzimy dla Ciebie profesjonalną kampanię reklamową. Zadbamy o skuteczne SEO Twojej strony i stworzymy treści na najwyższym poziomie. Sprawimy, że Twoja firma stanie się widoczna w Internecie.

Zaprojektujemy strategię marketingową dopasowaną do profilu Twojej działalności. Nie czekaj dłużej na klientów – wyjdź im naprzeciw!

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest SEO?

SEO to skrót od Search Engine Optimization, co oznacza optymalizację dla wyszukiwarki internetowej. Są to wszelkie czynności służące poprawie widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Pozyskiwanie klientów za sprawą SEO wymaga czasu, ale przynosi długotrwałe efekty. Cały proces jest ostatecznie również o wiele mniej kosztowny niż kampanie PPC.

Na czym polega analiza słów kluczowych?

Analiza słów kluczowych to jeden z elementów SEO. Użytkownicy, poszukując produktów lub usług, wpisują określone frazy w wyszukiwarkę internetową. Analiza słów kluczowych polega na odkryciu, jakich fraz używają Twoi potencjalni klienci. Umiejętne rozmieszczenie tych fraz na stronie internetowej doprowadzi klientów do Twojej oferty.

Czym jest Google Ads?

Google Ads to platforma reklamowa, która umożliwia prowadzenie płatnych kampanii w Internecie. Dzięki niej można tworzyć kampanie ukierunkowane na konkretny cel i właściwą grupę odbiorców, a także swobodnie zarządzać budżetem i obniżać koszty promocji.

Jak wypromować sklep internetowy?

Odpowiednie metody promocji sklepu internetowego powinny zostać dobrane do konkretnej branży. Pomożemy Ci zdefiniować grupę docelową i wspólnie zastanowimy się, czy jest ona aktywna głównie w mediach społecznościowych, czy raczej poszukuje produktów za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej. Dzięki temu ograniczysz koszty pozyskania klienta do minimum.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 516 310 444

E-mail: biuro@perbis.pl

lub podaj numer a oddzwonimy

Sprawdź, jakie projekty wykonaliśmy

Nie boimy się żadnych wyzwań. Mamy za sobą kilkadziesiąt projektów stworzonych dla wielu różnych branż.

Przeglądaj więcej realizacji →