Marketing internetowy

Zastanawiasz się, w jaki sposób prześcignąć konkurencję? Zamierzasz wprowadzić nową markę na rynek? Chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym?

Profesjonalna strona www to tylko połowa sukcesu. Czy wiesz, że każdego miesiąca ponad 90% wszystkich internautów korzysta z wyszukiwarki Google? Właśnie tam odbywa się większość działań marketingowych. Marketing internetowy jest kluczowy, jeśli chcesz zaistnieć w przestrzeni wirtualnej. Proponujemy szereg skutecznych rozwiązań, dzięki którym osiągniesz swoje cele biznesowe.

Propozycje dla Ciebie

  • Indywidualna strategia marketingowa
  • Skuteczna budowa widoczności marki
  • Zaawansowana analiza słów kluczowych
  • Efektywna optymalizacja SEO
  • Profesjonalny content marketing
  • Pozycjonowanie sklepów internetowych
  • Kampania Google Ads
  • Marketing internetowy w social mediach

Jak działamy?

Poznajemy Twoje oczekiwania, analizujemy Twój biznes i odkrywamy Twoją konkurencję. Przede wszystkim jednak wybieramy kanały promocji odpowiednie dla Twojej branży. W ten sposób powstaje przemyślana strategia marketingowa. Tworzymy ją w odpowiedzi na cele, które chcesz osiągnąć.

Kluczem do sukcesu jest wysoka pozycja strony internetowej w Google. Dzięki posiadanemu doświadczeniu potrafimy zbudować silną pozycję każdej strony www – niezależnie od branży. Jak to wygląda w praktyce? Naszym celem jest optymalizacja Twojej witryny pod kątem wyszukiwarek. Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe i poprawiamy wydajność stron internetowych. Dzięki temu nasi klienci docierają do szerokiego grona odbiorców.

Właściwe słowa kluczowe to jednak nie wszystko – Google dba również o wysoką jakość wyników wyszukiwania. Dlatego na Twojej stronie internetowej powinna pojawić się unikalna i merytoryczna treść. W związku z tym oferujemy content marketing z prawdziwego zdarzenia. Tworzymy treści na strony www, artykuły blogowe, opisy kategorii i produktów oraz teksty zapleczowe. Dbamy o standardy SEO i przeprowadzamy indywidualny research dla każdego klienta.

Google Ads i marketing w social mediach nie stanowią dla nas tajemnicy. Zaplanujemy kampanię reklamową dla Twojego biznesu od A do Z i będziemy na bieżąco informować Cię o efektach promocji. Dzięki nam zaczniesz sprzedawać więcej, zyskasz ruch na stronie i zbudujesz rozpoznawalną markę.

Podsumowanie

Chcesz wygenerować ruch w swojej witrynie lub zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Przeprowadzimy dla Ciebie profesjonalną kampanię reklamową. Zadbamy o skuteczne SEO Twojej strony i stworzymy treści na najwyższym poziomie. Sprawimy, że Twoja firma stanie się widoczna w Internecie.

Zaprojektujemy strategię marketingową dopasowaną do profilu Twojej działalności. Nie czekaj dłużej na klientów – wyjdź im naprzeciw!

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest SEO?

1

SEO to skrót od Search Engine Optimization, co oznacza optymalizację dla wyszukiwarki internetowej. Są to wszelkie czynności służące poprawie widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Pozyskiwanie klientów za sprawą SEO wymaga czasu, ale przynosi długotrwałe efekty. Cały proces jest ostatecznie również o wiele mniej kosztowny niż kampanie PPC.

Na czym polega analiza słów kluczowych?

1

Analiza słów kluczowych to jeden z elementów SEO. Użytkownicy, poszukując produktów lub usług, wpisują określone frazy w wyszukiwarkę internetową. Analiza słów kluczowych polega na odkryciu, jakich fraz używają Twoi potencjalni klienci. Umiejętne rozmieszczenie tych fraz na stronie internetowej doprowadzi klientów do Twojej oferty.

Czym jest Google Ads?

1

Google Ads to platforma reklamowa, która umożliwia prowadzenie płatnych kampanii w Internecie. Dzięki niej można tworzyć kampanie ukierunkowane na konkretny cel i właściwą grupę odbiorców, a także swobodnie zarządzać budżetem i obniżać koszty promocji.

Jak wypromować sklep internetowy?

1

Odpowiednie metody promocji sklepu internetowego powinny zostać dobrane do konkretnej branży. Pomożemy Ci zdefiniować grupę docelową i wspólnie zastanowimy się, czy jest ona aktywna głównie w mediach społecznościowych, czy raczej poszukuje produktów za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej. Dzięki temu ograniczysz koszty pozyskania klienta do minimum.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 516 310 444

E-mail: biuro@perbis.pl