Dedykowane oprogramowanie

Zastanawiasz się jak przyśpieszyć produkcję? Poszukujesz intuicyjnego systemu dla swojej organizacji? A może chcesz stworzyć zaawansowany portal internetowy?

Pudełkowe oprogramowania dostępne na rynku zazwyczaj nie odpowiadają na potrzeby danej firmy, a ich modyfikacje często są bardzo kosztowne. Z tego względu coraz więcej organizacji decyduje się na dedykowane oprogramowanie – tworzone po to, by spełniać określone zadania, realizowane przez konkretne przedsiębiorstwo. Szukasz rozwiązania dopasowanego do Twoich oczekiwań? Sprawdź, co proponujemy.

Propozycje dla Ciebie

  • Funkcjonalny serwis internetowy
  • Sprawne zarządzanie sprzedażą (CRM)
  • Nowoczesne platformy sprzedażowe (B2B/B2C)
  • Inteligentna organizacja produkcji (MRP)
  • Obsługa kodów kreskowych (MWM)
  • Zarządzanie projektami (PM)
Oprogramowanie dedykowane

Jak działamy?

Tworzymy aplikacje dedykowane dla wielu różnych branż. Nowoczesny system pozwoli Ci zautomatyzować sprzedaż, obniżyć koszty i wyeliminować różnego rodzaju błędy w procedurach.

Projektujemy i wdrażamy intuicyjne w obsłudze programy na zamówienie. Tworzymy innowacje na potrzeby biznesowe, edukacyjne, społecznościowe i nie tylko. Dzięki naszym działaniom firmy automatyzują żmudne czynności, monitorują sprzedaż i usprawniają procesy produkcyjne.

W odróżnieniu od standardowych rozwiązań rynkowych, programy, które tworzymy, są proste w obsłudze i funkcjonalne. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla organizacji, które chcą sprawnie dzielić się informacjami i dysponować bezpiecznym, przejrzystym miejscem do przechowywania ważnej dokumentacji.

Zapewniamy również wsparcie w postaci szkolenia z obsługi produktu. Branża i specyfika działalności nie stanowią dla nas ograniczeń – stworzymy oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Podsumowanie

Niezależnie od branży i zakresu działalności, zaprojektujemy i wdrożymy nowoczesne oprogramowanie dopasowane do Twoich oczekiwań. Programy, które tworzymy, pozwalają na inteligentną organizację produkcji, sprawne zarządzanie sprzedażą i monitorowanie konkurencji. Dbamy o wysokie standardy naszych produktów, kreując bezpieczne miejsca do przechowywania ważnej dokumentacji.

Profesjonalny program pozwoli Ci zautomatyzować czasochłonne aktywności i zwiększyć efektywność komunikacji.

Oprogramowanie dedykowane

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest czas realizacji projektu?

Przybliżony czas realizacji zlecenia wynosi minimum cztery tygodnie i jest zależny od oczekiwań klienta oraz od skali projektu. Procedura działania obejmuje pierwsze spotkanie z klientem, konsultacje w trakcie trwania prac oraz szkolenie z obsługi programu.

Który software house wybrać?

Rzetelna firma oferująca oprogramowania charakteryzuje się kompetencjami, które dokumentuje w postaci zdobytego doświadczenia na swojej stronie internetowej. Krótko mówiąc, przedstawia zrealizowane projekty i stopień zadowolenia klientów z realizacji. Ważny jest również elastyczny model współpracy – otwartość firmy na oczekiwania i wytyczne klienta na każdym etapie prac, a także udzielanie wsparcia po zakończeniu projektu.

Czym się różni oprogramowanie pudełkowe od dedykowanego?

Oprogramowanie pudełkowe to gotowy, łatwo dostępny na rynku program. Często nie spełnia oczekiwań określonego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dedykowane to program stworzony specjalnie dla konkretnej firmy. Posiada wybrane przez klienta funkcjonalności, odpowiadające jego potrzebom.

Jak przyśpieszyć przygotowywanie umów?

Jeśli nie dysponujesz odpowiednimi narzędziami, przygotowywanie umów jest niezwykle czasochłonne. Wdrożenie specjalistycznego systemu zarządzania umowami pozwoli Ci wyeliminować ten problem.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 516 310 444

E-mail: biuro@perbis.pl

Lub podaj numer a oddzwonimy

Sprawdź, jakie projekty wykonaliśmy

Nie boimy się żadnych wyzwań. Mamy za sobą kilkadziesiąt projektów stworzonych dla wielu różnych branż.

Przeglądaj więcej realizacji →