Reklama na Facebooku – Realne efekty – Perbis

Reklama na Facebooku

Dotrzyj do klientów w mediach społecznościowych

Firmowy Facebook to doskonały sposób na poszerzenie grona klientów. Jednak efektywna reklama na Facebooku wymaga wdrożenia przemyślanej strategii działania. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne treści i zoptymalizujemy płatną kampanię reklamową, trafiając do Twojej grupy docelowej.  Dzięki nam  dotrzesz do swoich odbiorców na FB i zwiększysz sprzedaż.

 
Darmowy audyt strony www

Jak działamy?

zwiekszenie_wydajnosci_firmy

Każdą współpracę rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji, podczas której zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami. Następnie przygotowujemy darmową analizę konkurencji i grupy docelowej, a Ty otrzymujesz wstępną strategię reklamy na Facebooku.
optymalizacja_strony_internetowej

Zapewniamy profesjonalne wsparcie content marketingowe, dostarczając angażujące posty i treści do różnych formatów reklam. Tworzymy zarówno atrakcyjne teksty, jak i unikalne projekty graficzne dla wielu różnych branż.

darmowy_audyt_strony_internetowej

Wiemy, jak zoptymalizować reklamy FB, aby osiągnąć oczekiwane efekty. Zwiększamy zasięgi firmowych fanpage’ów, facebookowych wydarzeń i reklam.

nowoczesne_strony_internetowe

Wdrażamy profesjonalną strategię działania i monitorujemy efekty. Udostępniamy naszym klientom przejrzyste raporty, które zawierają twarde dane.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 516 310 444

Zostaw numer

Co zyskujesz?

Większe grono odbiorców

Z nami reklama Facebook przynosi realne efekty. Atrakcyjne posty na Twoim fanpage’u i właściwa strategia promocji pozwolą Ci powiększyć grono odbiorców nawet o kilkanaście tysięcy internautów.

Wysoki wskaźnik konwersji

Poprowadzimy promocję Twojego wydarzenia i zoptymalizujemy płatne reklamy, zapewniając większą liczbę uczestników, wzrost sprzedaży i realizację dowolnego celu biznesowego.

Niskie koszty promocji

Dzięki nam reklama FB jest opłacalna. Sprawimy, że zredukujesz koszty pozyskania klienta nawet o połowę. Potrafimy przekuć niewielkie nakłady finansowe w zaskakujące efekty.

Profesjonalny content

Kampania reklamowa na FB z prawdziwego zdarzenia. Treści na potrzeby reklam, opis wydarzenia, angażujące posty – sprawimy, że zbudujesz wizerunek eksperta i trafisz do swojej grupy docelowej.

Atrakcyjny wizerunek firmy

Dzięki oryginalnym projektom graficznym i profesjonalnemu contentowi w wielu różnych formatach zyskasz atrakcyjny wizerunek firmy i zbudujesz rozpoznawalną markę.

EFEKTY NASZYCH DZIAŁAŃ PO MIESIĄCU

FANPAGE AKADEMIA PIŁKARSKA „PROGRES” BIAŁYSTOK

reklama na facebooku  

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 516 310 444

Zostaw numer

REKLAMA NA FACEBOOKU – DLACZEGO WARTO?

76%

Tylko w czerwcu 2022 roku użytkownicy Facebooka stanowili ponad 76% wszystkich internautów.

50%

Chęć poznawania produktów z poziomu facebookowych stories deklaruje połowa użytkowników.

49%

W sektorze B2B prawie połowa firm poszukuje usług za pośrednictwem Facebooka.

93%

Z Facebook Ads korzysta ponad 90% specjalistów do spraw social media.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 516 310 444

Zostaw numer

Mamy kompetencje i doświadczenie

Mamy za sobą organizację facebookowych wydarzeń, dzięki którym nasi klienci dotarli do nawet 10 tysięcy użytkowników.

Kampania reklamowa na Facebooku to nasza specjalność. Pomogliśmy zwiększyć zasięg firmom z wielu różnych branż.

Kampania reklamowa Facebook w naszym wykonaniu zawsze jest poprzedzona zaawansowaną analizą, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do monitorowania konkurencji.

Dzięki nam klienci rejestrują wzrost zysków nawet o 24%.

 

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 516 310 444

Zostaw numer

Klienci, którzy nam zaufali

„Swoim zaangażowaniem i kreatywnością udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko poświęcić odpowiednią ilość czasu.”

Mateusz Hładki

„Komunikacja na wysokim poziomie jest kluczem do sukcesu każdego projektu. Sklep został wykonany zgodnie z wytycznymi, jestem bardzo zadowolony i dziękuję za współpracę.”

Krzysztof Komorowicz

„Potrafią wsłuchać się w potrzeby klienta i sami wychodzą naprzeciw z pomysłami. Stworzyli dla mnie stronę, która zachwyca estetyką, a do tego jest bardzo przejrzysta.”

Natalia Cygan