Kampania produktowa Google – Perbis

Kampania produktowa Google

Zwiększ sprzedaż w sklepie internetowym

Kampania produktowa Google to doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym. Wiedzą o tym nasi klienci, którzy dzięki odpowiednio przygotowanej kampanii rejestrują nawet 100 konwersji w skali miesiąca.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i zyskaj indywidualną strategię działania.      
Darmowy audyt strony www

Jak działamy?

zwiekszenie_wydajnosci_firmy

Potrafimy stworzyć plik produktowy, dzięki któremu nasi klienci skutecznie promują swoje produkty w wyszukiwarce. Sprawiamy, że reklamy Google docierają do grupy docelowej.

optymalizacja_strony_internetowej

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi do monitorowania działań konkurencji. Potrafimy wyciągać konstruktywne wnioski, na podstawie których powstaje skuteczna kampania reklamowa.

darmowy_audyt_strony_internetowej

Konfigurujemy kampanię Google, dobierając optymalną strategię ustalania stawek dla danego biznesu. Umiejętnie wykorzystujemy budżet na reklamę i maksymalizujemy konwersję.

nowoczesne_strony_internetowe

Działamy wielokierunkowo. Nad Twoimi reklamami czuwają specjaliści SEM, programiści i specjaliści do spraw content marketingu. Dzięki temu kampania produktowa przynosi realne efekty.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 516 310 444

Zostaw numer

Co zyskujesz?

Wzrost sprzedaży

Reklama produktowa w naszym wykonaniu przynosi efekt w postaci zwiększenia sprzedaży. Zyskaj od kilkunastu do ponad 100 konwersji miesięcznie.

Większe grono klientów

Konfigurujemy reklamy produktowe, dzięki którym sklepy internetowe pozyskują klientów. Dotrzyj do nowych odbiorców swojej oferty.

Monitorowanie efektów

Reklama sklepu internetowego w Google przynosi firmom szereg korzyści. Monitoruj swoje efekty dzięki naszym comiesięcznym raportom.

Optymalizacja pliku produktowego

Stworzymy dla Ciebie poprawny plik ze wszystkimi produktami, które chcesz reklamować w Google. Zyskaj profesjonalną bazę dla skutecznej kampanii produktowej.

Kompleksowy marketing w Google

Kampanie produktowe to nie wszystko, co proponujemy. Wybierając nasze usługi, zyskujesz możliwość wielokierunkowego działania. Dostosuj rozwiązanie do swoich potrzeb.

PONAD 40 KONWERSJI PO DWÓCH TYGODNIACH

kampania produktowa    

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 516 310 444

Zostaw numer

KAMPANIA PRODUKTOWA GOOGLE – DLACZEGO WARTO?

80%

Codziennie ponad 80% użytkowników urządzeń mobilnych poszukuje informacji za pośrednictwem Google.

92%

Z wyszukiwarki Google korzysta ponad 92% internautów. Im lepiej zoptymalizowana kampania, tym więcej użytkowników zapozna się z ofertą Twojego sklepu.

63%

Badania pokazują, że z treścią reklamową wyświetlaną w Google weszło w interakcję ponad 60% ludzi.

65%

Chęć zakupienia produktu motywuje do kliknięcia reklamy ponad 60% osób.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 516 310 444

Zostaw numer

Mamy kompetencje i doświadczenie

Wiemy, jak poruszać się po popularnych systemach reklamowych. Potrafimy skonfigurować feed produktowy i ustawić skuteczną kampanię w Google.

Kampania w Google w naszym wydaniu przynosi wymierne efekty. Firmy, które z nami współpracują, osiągają nawet 100 konwersji miesięcznie.

Każdego dnia zajmujemy się konfiguracją i optymalizacją kampanii produktowych, wykorzystując kompetencje marketingowe, programistyczne i wiedzę z zakresu płatnych działań reklamowych.

Wiemy jak zintegrować ze sobą różne narzędzia Google, aby monitorować efekty kampanii produktowej.

 

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 516 310 444

Zostaw numer

Klienci, którzy nam zaufali

„Swoim zaangażowaniem i kreatywnością udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko poświęcić odpowiednią ilość czasu.”

Mateusz Hładki

„Komunikacja na wysokim poziomie jest kluczem do sukcesu każdego projektu. Sklep został wykonany zgodnie z wytycznymi, jestem bardzo zadowolony i dziękuję za współpracę.”

Krzysztof Komorowicz

„Potrafią wsłuchać się w potrzeby klienta i sami wychodzą naprzeciw z pomysłami. Stworzyli dla mnie stronę, która zachwyca estetyką, a do tego jest bardzo przejrzysta.”

Natalia Cygan