Tworzenie stron internetowych dla kancelarii

Kontekst

Nasz klient świadczy wysokiej jakości usług w branży prawnej. Ze względu na rosnący poziom doświadczenia postanowił zaktualizować swoją stronę internetową. Nowa witryna miała przede wszystkim odzwierciedlać rzetelność instytucji, a więc przedstawiać w atrakcyjny sposób referencje naszego kontrahenta. W związku z tym, że potrafimy zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt, tworzenie stron internetowych dla kancelarii wpisywało się idealnie w obszar naszej aktywności.

Kancelaria, która zdecydowała się na podjęcie z nami współpracy, zajmuje się tworzeniem profesjonalnych analiz rynku oraz konstruowaniem i wdrażaniem baz danych na potrzeby biznesowe. Nasz klient może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży prawnej.

Wyzwanie

Wizja naszego klienta wiązała się przede wszystkim ze stworzeniem w obrębie strony przestrzeni, która umożliwiłaby przedstawienie referencji i dotychczasowego doświadczenia w branży. Ponadto, strona internetowa wymagała aktualizacji przez wzgląd na następujące trudności:

 • nieprawidłowy widok strony na urządzeniach mobilnych
 • niepełną aktualizację treści na stronie
 • nieatrakcyjny wygląd platformy

Prace edycyjne prowadzone na potrzeby strony internetowej naszego klienta wymagały zastosowania dedykowanego systemu CMS. Z tego względu wyzwanie, którego się podjęliśmy, wiązało się z koniecznością wykorzystania zaawansowanych umiejętności technologicznych.

Współpraca i wdrożenie

Na pierwszym etapie współpracy zorganizowaliśmy spotkanie, podczas którego klient przedstawił swoje oczekiwania wobec realizacji. Następnie przygotowaliśmy wstępne rozwiązanie:

 • proponowany wygląd nowych stron prezentujących doświadczenie kancelarii
 • sugerowany widok strony – dopasowany również do urządzeń mobilnych
 • propozycję intuicyjnego rozlokowania sekcji na stronie
 • atrakcyjne rozmieszczenie elementów witryny

Przygotowane propozycje zostały zaakceptowane przez naszego klienta, dlatego przystąpiliśmy do wdrażania projektu. Kolejny etap prac obejmował zatem tworzenie stron internetowych dla kancelarii. Ostatnim krokiem było dokonanie pełnej aktualizacji witryny z uwzględnieniem wszelkich wytycznych.

Korzyści

Nowoczesny wygląd strony internetowej, atrakcyjna przestrzeń przeznaczona do prezentowania doświadczenia firmy, większa responsywność witryny oraz wzrost prędkości ładowania strony – każde z tych usprawnień przyniosło naszemu klientowi szereg korzyści:

 • większe grono odbiorców firmowej oferty
 • skuteczne pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach
 • wzrost autorytetu kancelarii
 • atrakcyjny wizerunek firmy

Rozwiązanie

Projekt został stworzony przy wykorzystaniu technologii framework YII. W ramach realizacji wytycznych naszego klienta stworzyliśmy nowoczesne podstrony i zwiększyliśmy responsywność witryny. Zadbaliśmy również o atrakcyjne i intuicyjne rozmieszczenie treści na stronie. Prace edycyjne zostały wykonane za pośrednictwem dedykowanego systemu CMS.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 516 310 444

E-mail: biuro@perbis.pl

Lub podaj numer a oddzwonimy

Sprawdź, jakie projekty wykonaliśmy

Nie boimy się żadnych wyzwań. Mamy za sobą kilkadziesiąt projektów stworzonych dla wielu różnych branż.

Przeglądaj więcej realizacji →