Strony internetowe dla rolników – nowoczesny projekt witryny

Kontekst

Rolnik zajmujący się ekologiczną produkcją soków postanowił założyć własną stronę internetową. Współpraca z kooperatywami spożywczymi oraz rosnąca liczba konsumentów stanowiły główną motywację naszego klienta do stworzenia niezależnej przestrzeni w sieci. Podczas pierwszego spotkania klient zapytał o szczegóły naszej aktywności. Zastanawiał się, czy tworzymy strony internetowe dla rolników.

Nowa strona internetowa miała przede wszystkim umożliwiać prezentację oferty oraz przedstawiać informacje na temat produkowanych soków. W związku z tym, że potrafimy zaprojektować witrynę dopasowaną do wymagań każdej branży, przedstawiliśmy klientowi wstępną propozycję. Następnym krokiem było rozpoczęcie współpracy.

Wyzwanie

Zadanie, przed którym się znaleźliśmy, polegało na zaprojektowaniu atrakcyjnej strony internetowej dopasowanej do specyfiki branży naszego klienta. Jednym z celów przedsiębiorcy było dotarcie do jak największej liczby odbiorców – w związku z tym realizacja projektu wymagała podjęcia określonych działań.

Wyzwanie, którego się podjęliśmy, polegało na realizacji następujących zadań:

 • przeprowadzenie analizy rynku, z uwzględnieniem preferowanych przez konsumentów sposobów poszukiwania tego rodzaju produktów
 • stworzenie atrakcyjnych widoków oferowanych produktów
 • zaplanowanie strategii promocyjnej ukierunkowanej na zbudowanie zasięgu w sieci

Współpraca i wdrożenie

Tak jak w przypadku każdego zlecenia, tak i również tutaj współpracę rozpoczęliśmy od pierwszej konsultacji projektu. W rezultacie zaznajomiliśmy się z oczekiwaniami naszego klienta i przygotowaliśmy propozycje unikalnych rozwiązań – zgodnych z trendami, wedle których tworzone są strony internetowe dla rolników. Po zatwierdzeniu wstępnych założeń przystąpiliśmy do realizacji zlecenia.

Współpraca przebiegała w następujący sposób:

 • wstępna konsultacja projektu
 • przeprowadzenie analizy grupy docelowej
 • stworzenie struktury strony dopasowanej do grona odbiorców i specyfiki produktów
 • zaplanowanie działań promocyjnych w Internecie

Oczywiście klient posiadał wgląd w efekty poszczególnych etapów pracy nad projektem. Współpraca miała charakter elastyczny, przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

Korzyści

Realizacja projektu poskutkowała stworzeniem atrakcyjnej strony internetowej ukierunkowanej na pozyskiwanie klientów i inwestorów.

W wyniku sprawnie przeprowadzonych działań osiągnięte zostały następujące efekty:

 • nowoczesna i funkcjonalna strona www
 • witryna dostosowana do grupy docelowej i rodzaju produktów
 • atrakcyjna i czytelna sekcja z ofertą
 • większa grupa odbiorców dzięki zastosowaniu skutecznej strategii promocyjnej

Rozwiązanie

W wyniku współpracy stworzona została nowa strona internetowa dostosowana do grupy docelowej i wyposażona w przejrzyste, atrakcyjne sekcje prezentujące produkty oraz ofertę naszego klienta. Zadania zrealizowaliśmy za pośrednictwem nowoczesnego oprogramowania WordPress.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 516 310 444

E-mail: biuro@perbis.pl

Lub podaj numer a oddzwonimy

Sprawdź, jakie projekty wykonaliśmy

Nie boimy się żadnych wyzwań. Mamy za sobą kilkadziesiąt projektów stworzonych dla wielu różnych branż.

Przeglądaj więcej realizacji →