Budowa strony internetowej – usługi spawalnicze

Kontekst

Budowa strony internetowej – usługi spawalnicze to myśl przewodnia naszego kolejnego przedsięwzięcia. Firma, z którą współpracowaliśmy, rozwija się prężnie na rynku spawalniczym. Nasz klient oferuje usługi koncentrujące się przede wszystkim na technologicznych rurociągach wykorzystywanych w branży spożywczej. Działalność firmy ma charakter międzynarodowy. Usługi świadczone są również w Niemczech – w tym przypadku na potrzeby branży chemicznej.

Firma nie dysponowała wcześniej stroną internetową. Ze względu na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, który wiązał się z większą ilością zleceń, pojawiła się potrzeba zaprezentowania wykonanych przez naszego klienta realizacji oraz chęć sprawnej rekrutacji pracowników – poprzez stronę www. W związku z tym, że zajmujemy się budową stron internetowych dla firm z wielu różnych obszarów, klient postanowił skorzystać z naszej oferty.

Wyzwanie

Nasz klient potrzebował strony internetowej, która umożliwiłaby prezentowanie oferty firmy nie tylko na rynku polskim, ale również w obszarach Europy Zachodniej. Z tego względu realizacja wymagała od nas stworzenia witryny o charakterze międzynarodowym, dostępnej również dla klientów zagranicznych.

Zadania nowej strony internetowej miały koncentrować się przede wszystkim wokół:

 • prezentowania firmowej oferty w różnych językach
 • usprawnienia procesu rekrutacji pracowników
 • budowania silnej pozycji na rynku

Współpraca i wdrożenie

Projekt realizowany był oczywiście w ścisłym porozumieniu z naszym klientem oraz ze specjalistami działającymi w wielu różnych obszarach językowych. Zadbaliśmy o profesjonalne przygotowanie witryny pod względem treściowym, dbając o jasność przekazu i wysoką dostępność prezentowanych informacji.

Dzięki sprawnej współpracy przygotowaliśmy:

 • preferowany widok strony www
 • intuicyjne rozlokowanie treści
 • tłumaczenia i profesjonalne wersje oferty w różnych językach
 • zdjęcia dostosowane do witryny
 • nowoczesne projekty graficzne
 • atrakcyjne treści opisów do poszczególnych sekcji

Efekty naszych działań zostały zaakceptowane przez klienta. Rezultatem wdrożenia przygotowanych przez nas rozwiązań jest profesjonalna strona internetowa.

Korzyści

Nowa strona internetowa spełnia oczekiwania naszego klienta – nowoczesna witryna umożliwia prezentację oferty firmy na skalę międzynarodową, jest dobrze widoczna w wyszukiwarkach internetowych i wspiera działania przedsiębiorstwa.

Główne korzyści wynikające z realizacji projektu:

 • większa sprzedaż usług – na rynku polskim i zagranicznym
 • profesjonalna prezentacja doświadczenia naszego klienta
 • wzrost rzetelności przedsiębiorstwa
 • silny autorytet w branży spawalniczej

Przedsięwzięcie budowa strony internetowej – usługi spawalnicze zakończyło się całkowitym powodzeniem, dostarczając naszemu klientowi wielu korzystnych rozwiązań.

Rozwiązanie

Współpraca z naszym kontrahentem i z gronem różnych specjalistów pozwoliła na stworzenie strony www o zasięgu międzynarodowym. Budowa witryny odbywała się przy wsparciu oprogramowania WordPress.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 516 310 444

E-mail: biuro@perbis.pl

Lub podaj numer a oddzwonimy

Sprawdź, jakie projekty wykonaliśmy

Nie boimy się żadnych wyzwań. Mamy za sobą kilkadziesiąt projektów stworzonych dla wielu różnych branż.

Przeglądaj więcej realizacji →