Automatyka przemysłowa – projekt strony internetowej

Kontekst

Obszar aktywności naszego klienta to automatyka przemysłowa. Firma, z którą współpracowaliśmy, zajmuje się przede wszystkim tworzeniem specjalistycznych maszyn na zamówienie dla branży produkcyjnej. Nasz klient postanowił wyodrębnić z przedsiębiorstwa spółkę, aby jeszcze bardziej rozwinąć prowadzoną działalność. Nowy obszar funkcjonowania firmy wymagał zbudowania silnej marki w branży zupełnie od podstaw.

W związku z koniecznością rozpoczęcia aktywności spółki w sieci naszym zadaniem było zaprojektowanie strony internetowej dostosowanej do wymagań branży, jaką jest automatyka przemysłowa. Klient, sugerując się naszym doświadczeniem w tym obszarze, postanowił powierzyć nam zbudowanie profesjonalnej witryny.

Wyzwanie

Strona internetowa dla wydzielonej z przedsiębiorstwa spółki miała stanowić fundament internetowego sukcesu nowej firmy. Z tego względu projekt wymagał stworzenia w pełni unikalnej,  wyróżniającej się w sieci strony www.

Klient przedstawił nam następujące oczekiwania:

 • spektakularne wprowadzenie firmy na rynek
 • zbudowanie silnej pozycji spółki w Internecie
 • zaprezentowanie osiągnięć firmy przy zachowaniu standardów NDA
 • zaprogramowanie atrakcyjnych animacji na stronę

Współpraca i wdrożenie

Podczas pierwszego spotkania z klientem ustalone zostały szczegóły projektu. Ze względu na to, że jednym z celów firmy było wdrożenie skutecznej strategii promocyjnej, główny punkt realizacji ukierunkowany był na stworzenie profesjonalnej strony internetowej. W związku z tym pojawiła się konieczność przeprowadzenia zaawansowanych wywiadów dotyczących treści, które mogą zostać udostępnione na nowej witrynie.

Precyzyjne wywiady pozwoliły na uwzględnienie standardów umowy o zachowaniu poufności. Dodatkowo podjęliśmy również działania mające zapewnić długotrwały sukces nowo powstałej firmie.

Inne działania prowadzone na potrzeby projektu to przede wszystkim:

 • przygotowanie różnych koncepcji graficznych strony www
 • stworzenie specjalistycznych artykułów na stronę
 • modyfikacja zdjęć dokumentujących dokonania klienta
 • stworzenie nowoczesnych animacji
 • przygotowanie propozycji internetowej strategii promocyjnej

Korzyści

Dzięki zaprojektowaniu strony internetowej dla nowo powstałej firmy nasz klient efektownie rozpoczął kolejną działalność w Internecie. Wdrożenie projektu okazało się sukcesem i przyniosło efekty przede wszystkim w postaci:

 • unikalnej i nowoczesnej strony www
 • specjalistycznych treści stworzonych z zachowaniem standardów NDA
 • silnego autorytetu spółki na rynku

Rozwiązanie

W wyniku sprawnej współpracy zaprojektowaliśmy atrakcyjną stronę internetową dla nowej firmy działającej w branży automatyki przemysłowej. Na potrzeby realizacji wdrożyliśmy dedykowane moduły. Przy pracach nad witryną korzystaliśmy z nowoczesnego systemu WordPress.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: 516 310 444

E-mail: biuro@perbis.pl

Lub podaj numer a oddzwonimy

Sprawdź, jakie projekty wykonaliśmy

Nie boimy się żadnych wyzwań. Mamy za sobą kilkadziesiąt projektów stworzonych dla wielu różnych branż.

Przeglądaj więcej realizacji →